90% naszych pacjentów to chorzy, którym medycyna akademicka nie potrafi pomóc...

Zatrucie metalami ciężkimi.

Zatrucie metalami ciężkimi może przybierać różne objawy w tym, migreny i bóle głowy, ciemne kręgi pod oczami, drżenie mięśni, wrażliwe zęby, niezdolność do utraty wagi, trądzik, pasożyty, niska temperatura ciała, metaliczny smak w ustach i nadwrażliwość na chemiczne zapachy, takie jak dym, opary farb i perfumy.
Pomimo faktu, że wykrywamy wiele innych metali, te które faktycznie mogą powodować problemy zdrowotne to:arsen, ołów, kadm, rtęć i aluminium. Gdyż są najbardziej powszechne.

Jest też kilka objawów, które mogą świadczyć, że metale ciężkie podtruwają nasze organizmy:

Nawracające:

Wszystko dlatego, że metale ciężkie wypierają ważne witaminy i minerały z organizmu. Zwłaszcza cynk, co osłabia układ odpornościowy, który nie będzie mógł skutecznie odpierać infekcji, a nawet nowotworów i chorób przewlekłych. Uwaga, wielu witarianom, oczywiście nie tylko i tak często brakuje tego pierwiastka.

Zaburzenia:

Choroba Alzheimera, ADHD, autyzm, agresja, padaczka, utrata pamięci, opóźnienia rozwojowe, depresja, lęk, zaburzenia dwubiegunowe, bezsenność i migreny. Wszystkie te choroby praktycznie mają swoje korzenie w toksyczności metali ciężkich.

Zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie krwi i choroby układu krążenia:

Badania sugerują, że wysoki poziom ołowiu we krwi przyczyniają się do zatkania blaszek tętnicy, co prowadzi do podwyższonego ciśnienia krwi i chorób serca. Tymczasem, gdy w powietrzu wdychanym znajdują się cząstki rtęci, może to w rezultacie skutkować arytmią serca.

Inne wskaźniki zatrucia, to między innymi:

migreny i bóle głowy, ciemne kręgi pod oczami, drżenie mięśni, wrażliwe zęby, niezdolność do utraty wagi, trądzik, pasożyty, niska temperatura ciała, metaliczny smak w ustach i nadwrażliwość na chemiczne zapachy, takie jak dym, opary farb i perfumy.
Jeżeli niepokoją Cię, któreś z podobnych objawów, najlepiej byłoby przeprowadzić odpowiedni test, dając do analizy włos, lub mocz.

Jak usunąć matele z organizmu:

Po pierwsze zalecany jest program biorezonansu usunięcia toksyn, indywidualnie dostosowany do pacjenta. Wspomagająco herbatka z kolendry: Co najmniej 8 łyżeczek posiekanej kolendry zalewamy 1 litrem wrzącej wody. Przykrywamy i pozostawiamy na 20 minut do zaparzenia. Dla skutecznej detoksykacji, spożywamy herbatę co najmniej dwa do trzech miesięcy.

Kolejnym niezawodnym sposobem jest wykonanie Analiza pierwiastkowa włosów