90% naszych pacjentów to chorzy, którym medycyna akademicka nie potrafi pomóc...

Mukowiscydoza.

Mukowiscydoza ciężka nieuleczalna choroba genetyczna powodująca przeróżne problemy zdrowotne. Gabinet nasz zajmuje się usuwaniem zakażeń bakteryjnych cząsto występujących w tej chorobie i trudnych do usunięcia poprzez długotrwała antybiotykoterapię. Terapia biorezonansowa pozwala na dość szybkie i skuteczne pozbycie się wcześniej wykrytych bakterii.
Zgłosiła się do nas Zosia (imię zmienione) 4 lata chora na mukowiscydozę z zakażeniem bakteriami chorobotwórczymi gram ujemnymi: Pseudomonas aeruginosa, streptococcus ham, streptococcus virdinas, Dyspespie coli. Wcześniej dziewczynka poddawana była co najmniej trzymiesięcznej antybiotykoterapii która okazywała się bezskuteczna lub mało skuteczna i powodowała częste nawroty zakażenia. Zosia została poddana specjelnie skonstruowanej terapii biorezonansowej. W ciągu 2 tygodni pozbyła się wszystkich w/w patogenów. Poniżej zamieszczamy wynik wymazu potwierdzający skuteczność naszej terapii.
Kolejne dziecko, 6 latka z mukowiscydozą, u której długotrwała terapia antybiotykami nie przyniosła spodziewanych efektów. Terapia metodą biorezonansu skutecznie usunęło groźną bakterię Pseudomanas aureginosa. Wynik badania labolatoryjnego wykonanego w specjalistycznym szpitalu nie wykazał obecności patogenu.

Cofnij się